Wyślij wiadomość
Dom O nas

Usługa

profil firmy

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd(Sichuan Senpu), z siedzibą w Deyang New&High-Teach.Strefa przemysłowa, jest spółką akcyjną założoną w 1998 roku po zakończeniu II Ogólnopolskiej Konferencji Chemicznych Materiałów Budowlanych.Jest pionierem na chińskim rynku w zakresie opracowywania, produkcji i wprowadzania na rynek innowacyjnych rur i kształtek z tworzyw sztucznych oraz związanych z nimi usług inżynieryjnych, wdrożeniowych i instalacyjnych.Posiada również koncesje na import i eksport surowców i materiałów pomocniczych, maszyn mechanicznych i elektrycznych, wyrobów z tworzyw sztucznych i innych.

 

Senpu jest kontrolowana przez Sichuan Jiannanchun Croup Co., Ltd., renomowaną firmę w Chinach, z kapitałem zakładowym przekraczającym 100 milionów RMB i aktywami o łącznej wartości prawie 600 milionów RMB.Senpu obecnie w pełni kontroluje następujące spółki zależne, takie jak Tianjin Senpu Co., Ltd. (w nowej strefie przybrzeżnej Tianjin), Senpu Import & Export Trade Co., Ltd. oraz Senpu Construction Engineering Co., Ltd. Firma zajmuje powierzchnię około 200 000 +m2, z 12 nowoczesnymi warsztatami wyposażonymi w ponad 30 międzynarodowych i krajowych najwyższej klasy linii do produkcji rur oraz 24 (zestawy) linii produkcyjnych do montażu, co daje łączną roczną zdolność produkcyjną ponad 120 000 ton.Przez 19 lat ciężkiej pracy, kultywacji i rozwoju, firma zdobyła szereg wyróżnień od komitetów CPC i rządów na wszystkich poziomach, klientów i społeczeństwa, w tym Demonstrative Enterprise for Commercialization of National New Pipe technology, National Best Quality Controller, National przedsiębiorstwo zajmujące się wysokimi i nowymi technologiami, prowincjonalne korporacyjne centrum technologiczne, znana marka w Syczuanie, słynny znak towarowy w Syczuanie, najlepsza marka w Chinach i renomowana marka w Chinach.Senpu uzyskał również z absolutną przewagą wyróżnienia jednej z dziesięciu najlepszych marek zamówień rządowych na rury z tworzyw sztucznych, nagrodę za wybitny wkład w budowę chińskiego miasta gąbkowego, porównanie przedsiębiorstw z chińskiego pola odwadniającego w zakresie budowy rur z tworzyw sztucznych oraz jedno z dziesięciu przedsiębiorstw przetargowych w Chinach przemysł rur z tworzyw sztucznych w ósmym przetargu na rury z tworzyw sztucznych w Chinach Ocena i rekomendacja w 2016 r.

 

Pomimo wieloletniego rozwoju, Senpu oferuje obecnie szerokie portfolio obejmujące: instalacje wodociągowe Rury polietylenowe (PE), gazowe Rury polietylenowe (PE), zakopane Rura karbowana z polietylenu (PE) o podwójnych ściankach, kanalizacja zakopana Taśma stalowa wzmacniająca Polietylen (PE) spiralnie zwijany rura karbowana, rura polipropylenowa (PPR) na zimno i na gorąco, rolnicza rura nawadniająca z polietylenu (PE).Rura osłonowa z polietylenu (PE) do odwiertów kopalnianych Rura z polietylenu (PE) do wody zimnej i ciepłej Rura z polietylenu o podwyższonej odporności na temperaturę (PER T), gąbka wyroby z serii city oraz wszelkiego rodzaju osprzęt o średnicach od DN 20mm DN 1500 mm, aby pokryć wszystkie specyfikacje wymienione w normach krajowych.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd (Sichuan Senpu), z siedzibą główną w Deyang New&High-Teach.Strefa przemysłowa, jest spółką akcyjną założoną w 1998 roku po zakończeniu II Ogólnopolskiej Konferencji Chemicznych Materiałów Budowlanych.

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : SENPU

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 250 million-300 million

Rok założenia : 1998

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Certyfikaty